Přemýšlíte, jak překonat výzvy spojené s teoretickými zkouškami na cestě za pilotním průkazem? Aeroweb.cz přichází s revolučním řešením – naším novým intenzivním přípravným kurzem na zkoušky teorie PPL/ULL. Tento kurz je navržen tak, aby vám poskytl všechny potřebné nástroje a znalosti pro úspěšné zvládnutí zkoušek a otevřel vám cestu k obloze.

Naše unikátní vzdělávací platforma vám nabízí 8 hodin intenzivního školení, které je přesně to, co potřebujete pro zdolání teoretických zkoušek s lehkostí. Kurz je navržen tak, aby odpovídal potřebám budoucích pilotů, kteří hledají hlubší porozumění létání, a to vše pod vedením zkušených lektorů, kteří jsou současně aktivními piloty.

Nemáme ambici za 8 hodin projít celou osnovu teoretického výcviku pilota, to by nebylo možné, ale chceme se zaměřit výhradně na ta místa a problematiky, které dělají naším studentům největší problémy. Ze zkušenosti víme, jaká témata je dobré probrat do hloubky, ať už s ohledem na úšpěšné složení zkoušek, tak pro vaší další leteckou kariéru.

Online kurzy pro piloty

Tento kurz je vhodný pro ty, kteří již absolvovali prezenční či online kurz teorie v letecké škole a plánují v brzké době složit teoretické zkoušky na Úřadu pro civilní letectví (PPL či Letecké amatérské asociaci (ULL). Pokud jste na začátku studia, doporučujeme se nejprve přihlásit do kurzu teorie, např. do našeho ONLINE kurzu teorie PPL/UL 😉

Zapomeňte na dlouhé hodiny samostudia bez možnosti zeptat se na nejasnosti. Naše online platforma vám umožní interagovat přímo s lektory a spolužáky, což zajišťuje, že každý váš dotaz bude zodpovězen. Ať už se rozhodnete pro online formu nebo preferujete osobní přístup ve vybavených učebnách na Letišti Praha Letňany, zážitek z učení bude vždy na prvním místě.

Tento kurz není jen o teorii; je to o přeměně vašeho snu v realitu. Na konci kurzu vás čeká nejen větší sebevědomí, ale také certifikát potvrzující vaši připravenost, který může být vaší vstupenkou do světa letectví.

Nečekajte, až vás zkoušky zaskočí nepřipravené. Využijte naše intenzivní přípravné kurzy a přiblížte se k vašemu cíli stát se pilotem s jistotou a vědomostmi. S Aeroweb.cz je cesta k pilotní licenci jasná a přímočará. Přihlaste se ještě dnes a začněte psát svůj příběh v oblacích.

Intenzivní přípravný kurz na teorii PPL/ULL Sale!

Intenzivní přípravný kurz na zkoušky teorie PPL/ULL

2 490 

Připravte se na zkoušky z teorie PPL nebo ULL s naším exkluzivním kurzem. Nabízíme vám jedinečnou možnost intenzivní přípravy buď z pohodlí vašeho domova či kanceláře nebo prezenčně v učebnách naší letecké školy na letišti Praha Letňany.

Náš zkušený lektor vás v rámci 8hodinové konzultace provede klíčovými tématy potřebnými k úspěšnému absolvování teoretických pilotních zkoušek a poskytne prostor pro vaše dotazy a nejasnosti.