Sleva!

Intenzivní přípravný kurz na zkoušky teorie PPL/ULL

2 490 

Připravte se na zkoušky z teorie PPL nebo ULL s naším exkluzivním kurzem. Nabízíme vám jedinečnou možnost intenzivní přípravy buď z pohodlí vašeho domova či kanceláře nebo prezenčně v učebnách naší letecké školy na letišti Praha Letňany.

Náš zkušený lektor vás v rámci 8hodinové konzultace provede klíčovými tématy potřebnými k úspěšnému absolvování teoretických pilotních zkoušek a poskytne prostor pro vaše dotazy a nejasnosti.

Kategorie:

S naší přípravou vás u zkoušek nic nezaskočí!

Společně probereme témata, která dělají u zkoušek na ÚCL/LAA největší problémy. Příklady z letecké navigace již pro vás nebudou strašákem 😉
Online přípravný kurz na zkoušky teorie ppl/ull pro piloty

Tento přípravný kurz je vhodný pro všechny studenty ve výcviku pro získání pilotního průkazu soukromého pilota PPL(a) nebo pilotního průkazu na ultralehká letadla ULL(a). Pro získání pilotního průkazu musíte složit teoretické zkoušky na Úřadu pro civilní letectví či Letecké amatérské asociaci. 

Ať už studujete teorii pilota v našem online kurzu teorie PPL/ULL nebo kdekoliv jinde, je tento kurz skvělým doplňkem vašeho studia. V rámci živého vysílání, které vás online propojí s naším zkušeným lektorem, projdete všechna témata, která dělají největší potíže vám a probereme i ta, o kterých ze zkušenosti víme, že dělají studentům nejvíce potíží. 

Nejbližší termíny přípravných kurzů. Rezervujte si místo ještě dnes!

čtvrtek 21.3.2024

zbývají 2 volná místa

středa 24.4.2024

zbývají 4 volná místa

středa 22.5.2024

zbývají 3 volná místa

Máme pro vás řešení!

Intenzivní příprava

Celkem 8 hodin živého vysílání / přednášky na učebně, během které probereme nejdůležitější aspekty teorie PPL/ULL. Probereme všechna témata, která dělají u zkoušek největší problémy.

Online nebo prezenčně

Na všechny termíny našich přípravných kurzů se můžete dostavit osobně nebo se připojit online. Preferovanou formu si vyberete při rezervaci. Všechny přednášky budeme streamovat živě z našich učebnen na letišti Praha Letňany.

Interaktivita

Možnost položit otázky a vyjasnit si nejasnosti přímo s lektorem, využití moderních prezentačních možností, interaktivní tabule, multimediální učebny, umožňující oboustrannou komunikaci. 

Pohodlí

Účast z domova či kanceláře prostřednictvím platformy Zoom nebo dorazte za námi osobně do moderní multimediální učebny na letišti Praha Letňany.

Povinná účast

Pro studenty našeho ONLINE kurzu teorie pilota PPL/ULL je videokonzultace povinnou součástí studia. Pokud ještě nejste v kurzu teorie, je nejvyšší čas začít 😉

Certifikát o úspěšném absolvování

Na závěr přednášky vám vystavíme certifikát potvrzující absolvování kurzu intenzivní přípravy na zkoušky.

Zkoušky na ÚCL/LAA před vámi?

My vás připravíme na 100%

Připravte se na pilotní zkoušky na ÚCL/LAA z pohodlí domova

Přípravný kurz teorie

Zeptejte se našich zkušených instruktorů na to, co vám dělá největší problémy

I příprava na zkoušky teorie
může být zábavná

FAQ

Na co se možná chcete zeptat

Online nebo prezenčně?

Tento přípravný kurz můžete absolvovat online z pohodlí svého domova, kavárny, či kanceláře nebo můžete za námi dorazit osobně na letiště Praha Letňany do našich moderních učeben. V den konání kurzu bude osobně na učebně přítomen náš zkušený instruktor a zároveň budeme jeho přednášku živě streamovat po internetu pomocí platformy Zoom. Vyberte si, která varianta setkání je vám bližší 😉

Mohu při online kurzu pokládat dotazy?

Ano a navíc je to velmi žádané 😉 V rámci živé přednášky budete mít možnost pokládat vaše dotazy a probrat tak témata, která vám dělají potíže.

Co potřebuji k online přednášce?

Pro živé vysílání našich přednášek, obrazové a zvukové spojení s naším instruktorem používáme platformu Zoom. naše učebny jsou vybaveny multimediálním systémem, který umožňuje plnohodnout vzájemnou komunikaci mezi vámi a naším lektorem. Na vaší straně je tak ptořeba mít spuštou aplikaci Zoom a funkční mikrofon, popř. video kameru (ta ale není nutností).

Jaké jsou další doporučené studijní materiály?

Pro podporu vašeho studia pro získání pilotního průkazu soukromého pilota PPL(a) nebo pilota UL letadel ULL(a) doporučujeme využít naší novou Učebnici pilota ONLIE. V Učebnici pilota ONLINE jsme sepsali kompletní problematiku osnovy pilotního výcviku, tak jak bychom se ji rádi učili my, tedy prakticky a poctivě kompletně 😉

Další vhodnou pomůckou jsou přípravné testy PPL nebu testy pro piloty ULL obohacené o vysvětlivky otázek.

Pomůže mi tento kurz u zkoušek PPL/UL?

Tento intezivní přípravný kurz je koncipován na 8 hodin, během kterých společně probereme jednak to, co vám osobně dělá největší problémy v teorii pilota a jednak to, co z našich zkušeností dělá obecně největší problémy u zkoušek. Společně probereme největší zapeklitosti, které studenty u zkoušek PPL/UL nejvíce trápí. Naším cílem je, abyste danou problematiku bezpečně ovládli a pochopili. Věříme, že po absolvování tohoto kurzu vás u zkoušek na ÚCL/LAA už nic nezaskočí 😉

Pro koho je tento kurz určen?

Tento kurz je vhodný pro ty, kteří již absolvovali prezenční či online kurz teorie v letecké škole a plánují v brzké době složit teoretické zkoušky na Úřadu pro civilní letectví (PPL či Letecké amatérské asociaci (ULL). Pokud jste na začátku studia, doporučujeme se nejprve přihlásit do kurzu teorie, např. do našeho ONLINE kurzu teorie PPL/UL 😉

Nemáme ambici za 8 hodin projít celou osnovu teoretického výcviku pilota, to by nebylo možné, ale chceme se zaměřit výhradně na ta místa a problematiky, které dělají naším studentům největší problémy.

Jaký lektor povede tento kurz?

Naši lektoři jsou instruktoři letecké školy s dlouholetou praxí. Dali jsme si opravdu záležet na tom, abychom pro tento kurz vybrali zkušeného pilota-instruktora, který má přesah znalostí do všech předmětů teorie PPL/UL a dokáže vysvětlit danou problematiku na praktických příkladech ze života.

Jak se na kurz objednat?

Po objednání kurzu Intenzivní příprava na zkoušky teorie PPL/ULL vám do emailu, který uvedete při objednávce, dorazí potrvzovací email. V tomto emailu bude uvedené telefonní číslo, na kterém si domluvíte konkrétní termín kurzu. Přehled aktuálně vypsaných termínů najdete zde. Objednávka termínu kurzu je závazná a v daný domluvený den s vámi budeme počítat.

Pokud by vám rezervovaný termín nevyhovoval, dejte nám prosím vědět nejpozději 3 dny před plánovaným termínem a domluvíme termín jiný. Později již není možné termín změnit a případná neomluvená neúčast znamená propadnutí uhrazené ceny kurzu. Slibme si, že si dáme vždycky včas vědět, pokud by taková situace měla nastat 😉

Skvělá pomůcka ke studiu teorie PPL/ULL

Nová online učebnice pilota

Učebnice pilota v interaktivní online podobě jako skvělá pomůcka pro studium na získání pilotního průkazu PPL/UL.

Kompletní příprava na zkoušky pro piloty včetně přípravných testů.

Cena: 8 900 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Intenzivní přípravný kurz na zkoušky teorie PPL/ULL“

Mohlo by se Vám líbit…

Máte na nás dotaz?