Čas Vánoc se nezadržitelně blíží a s ním každoroční otázka – co letos nadělí Ježíšek pilotům? Ať už půjde o inspiraci pro Vás samotné či Vaše blízké, přinášíme pár tipů, co si lze letos přát.

Slovíčka z letecké angličtiny

Slovíčka a kartičky letecké angličtiny

Prvním tipem je náš nejnovější produkt na poli učebních pomůcek pro piloty. Slovíčka z letecké angličtiny v podobě  oboustranných tištěných kartiček s českými a anglickými výrazy obsahují veškerou potřebnou slovní zásobu jak pro zkoušku z angličtiny ICAO či IFR, tak pro připomínku řady výrazů z letecké frazeologie a terminologie.

Balení slovíček z letecké angličtiny obsahuje 988 kartiček se slovíčky rozdělenými do 8 tematických okruhů. Kartičky jsou efektivní metodou pro učení slovíček a základem bezproblémového zvládnutí komunikace v letadle.

Angličtina pro piloty na CD

Žádný pilot, který se chce vydat za hranice našeho státu vyjma Slovenska, se neobejde bez zkoušky z angličtiny. Kromě již zmíněných slovíček můžete svou přípravu na zkoušky z angličtiny podpořit také výukovými materiály Angličtina pro piloty. CD obsahují vše potřebné pro zvládnutí zkoušky ICAO a IFR. Součástí objednávky je také pracovní sešit ve formě PDF pro ještě efektivnější přípravu. Tento produkt je pak dostupný také v elektronické verzi jako MP3 soubory ke stažení.

dárky pro piloty

Učebnice létání pro piloty ULL/LAPL/PPL

Na seznam možných přání Ježíškovi přidáváme dále praktickou pomůcku pro zájemce o pilotní průkaz soukromého pilota letounů PPL(A), ale i pilota lehkých letounů LAPL(A) a ultralehkých letounů ULL, která prakticky nesmí chybět v žádné knihovně pilota. Učebnice létání ve své aktuální verzi z roku 2021 je praktickou příručkou, popisující výcvik pilota od úplných základů, jako je seznámení se s letounem a jeho ovládáním přes zvládání běžných manévrů, létání v noci či traťové přelety až po zvládání nouzových situací.

Po přečtení učebnice tak čtenář získá základní vhled do problematiky řízení letadla a nabyté znalosti pak snáze promění v dovednosti při praktickém pilotním výcviku.

newsletter

Chcete dostávat takové informace e-mailem?

Zadejte prosím níže svůj e-mailový kontakt a příští newsletter již přijde i do Vaší schránky