Slovíčka z letecké angličtiny (Memory Cards)

(Hodnocení: 1)

4 850 

NOVINKA! Slovíčka z letecké angličtiny představují unikátní sadu 988 kartiček z českými a anglickými výrazy pro efektivní studium letecké angličtiny. Zahrnují slovní zásobu jak pro piloty VFR, tak pro piloty IFR.

Veškerá potřebná slovní zásoba pro leteckou angličtinu VFR a IFR

Slovíčka z letecké angličtiny v podobě tzv. Memory Cards jsou skvělým pomocníkem při učení se na zkoušku z letecké angličtiny ICAO (pro VFR lety) a/nebo nadstavbové zkoušky z letecké angličtiny IFR. Jsou ale ideální také k oživení dávno zapomenuté slovní zásoby z anglické letecké frazeologie.

Autoři z řad profesionálních pilotů, ale i řídících letového provozu pro vás připravili 988 kartiček, které zahrnují všechny potřebné výrazy pro piloty VFR i IFR.

Kartičky s českými a anglickými slovy jsou rozděleny do různých tematických oblastí podle barev, ať už se jedná o základní slovní zásobu, letištní fráze, slovíčka spojená s počasím nebo například leteckými předpisy. Doplněné jsou také ukázkové věty z praxe pro lepší zapamatování slovíček.

Jak kartičky se slovíčky z letecké angličtiny vypadají?

Kartičky se slovíčky z letecké angličtiny jsme udělali tak, aby byly především efektivní učební pomůckou. Každá kartička obsahuje z jedné strany anglický výraz a z druhé strany jeho český ekvivalent. Slovíčka jsme navíc zasadili do frází pro ukázku jejich běžného použití.​

Letecká angličtina v krabičce plné kartiček

Seznam témat

Sada 998 kartiček pokrývá slovní zásobu z těchto tematických oblastí:

 • Základní frazeologie
 • Letiště
 • Systémy letadel
 • Postupy ATC
 • Základní slovní zásoba
 • Počasí
 • Zdraví
 • Nouzové postupy

Frazeologie VFR a IFR

Kartičky se slovíčky letecké angličtiny skvěle poslouží při přípravě jak pro piloty létající VFR tak i IFR. Krabička se slovíčky ukrývá:

 • 701 kartiček pro výuku frazeologie VFR
 • 988 kartiček pro výuku frazeologie IFR

Učební návod

Balení obsahuje praktický návod s radami a tipy, jak se nejlépe pomocí kartiček se slovíčky naučit leteckou angličtinu a rozšířit svou slovní zásobu.

slovíčka pro leteckou angličtinu

Jak se efektivně učit slovíčka z letecké angličtiny

Slovíčka z letecké angličtiny jako skvělý dárek pro pilota

Sadu kartiček se slovíčky pro výuku letecké angličtiny můžete i darovat. Toto balení potěší každého pilota, který chce létat do zahraničí, připravuje se na zkoušku pro získání kvalifikace letecké angličtiny ICAO nebo se chystá na zkoušku z IFR angličtiny.

Originální a zdaleka nejen vánoční dárek pro každého pilota můžete objednávat zde:

Ukázka slovíček z letecké angličtiny 1

Objednejte si Slovíčka z letecké angličtiny ještě dnes!

Hmotnost 1,4 kg
Rozměry 29,5 × 9,5 × 5,5 cm
Jazyk

,

ISBN

9788027099696

Rok vydání

2021

Vydavatel

Aeroweb.cz (Mavisys, s.r.o.)

1 recenze Slovíčka z letecké angličtiny (Memory Cards)

 1. Lukas

  Paráda! Na začátku jsem nevěřil, že se to naučím, ale postupoval jsem podle pokynů a ten mozek to fakt nakonec pobral. Super věc. Jen bych ocenil, kdyby slovíčka v krabičce byla oddělena po kategoriích. Jinak se to velice snadno přehází.

Přidat recenzi
Máte na nás dotaz?