MAYDAY MAYDAY MAYDAY ceny online teoretických kurzů PPL/UL, Učebnice pilota ONLINE, testů pro piloty zahájily střemhlavý sestup a až do neděle 26.11.2023 můžete v rámci akce BLACK FRIDAY nakupovat na stránkách našeho studijního portálu kurzy.aeroweb.cz se slevou 20% na vše.

Akce BLACK FRIDAY na Aeroweb.cz

Sleva 20% na vše: ONLINE Kurz teorie pilota PPL/ULL
Zima je ideální období pro teoretickou přípravu na získání pilotního průkazu. A právě teď máte možnost se přihlásit do našeho nového ONLINE kurzu teorie pilota PPL/ULL s 20% slevou. Tento kurz poskytuje komplexní vzdělání v oblasti letectví, přičemž jeho online formát umožňuje studovat z pohodlí domova.

Učebnice pilota ONLINE: Moderní příručka pro piloty se slevou
Pokud už kurz teorie pilota navštěvujete, nebo pokud si chcete zajistit kvalitní studijní materiály, máme pro vás skvělou zprávu. Naše moderní česká Učebnice pilota ONLINE je nyní k dispozici se slevou 20%. Tato učebnice je ideální pro všechny, kdo chtějí prohloubit své znalosti v oblasti letectví.

Online přípravné testy pro piloty a další produkty
Slevy se nevztahují pouze na kurzy, ale i na širokou škálu dalších produktů. V naší nabídce najdete ONLINE přípravné testy pro piloty, které jsou skvělým nástrojem pro ověření a upevnění vašich znalostí. Také nabízíme fyzické produkty, jako jsou například Slovíčka z letecké angličtiny, které jsou nyní dostupné se slevou 20%.

Proč využít tuto příležitost?
Black Friday je ideální čas pro investici do vašeho vzdělání a kariéry v letectví. S naší slevou 20% se stává tento sen dostupnější než kdy jindy. Ať už jste začínající žák letecké školy nebo pokročilý student letectví, naše produkty a kurzy vám poskytnou vše potřebné pro váš další rozvoj.

Závěr
Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost rozšířit vaše vědomosti a posunout se blíže k vašemu snu stát se pilotem. Sleva 20% na vše v rámci Black Friday je tu pro vás – přidejte se k nám a začněte svou cestu k obloze ještě dnes!

BLACK FRIDAY SLEVA 20 % KONČÍ ZA

dny
hodin
minut
vteřin
newsletter

Chcete se příště dozvědět o slevách dříve?

Zadejte prosím níže svůj e-mailový kontakt a příští newsletter již přijde i do Vaší schránky