Sleva!

Megabalík “PILOTNÍ PRŮKAZ” – dárek pro budoucího pilota

Original price was: 39 000 Kč.Current price is: 24 900 Kč.

Náš speciální megabalík PILOTNÍ PRŮKAZ v hodnotě 39 000 Kč obsahuje vše, co potřebuje každý zájemce o létání, který přemýšlí o získání pilotního průkazu.

Uvnitř najdete dárkový poukaz k povinnému teoretickému kurzu, přípravným testům ke zkouškám na úřadě, přípravu pro získání průkazu radiotelefonisty, úvodních 20 minut individuálního seznamovacího letu v moderním letadle s instruktorem letecké školy na 12 letištích po celé ČR a ty nejdůležitější základní pomůcky, bez kterých se neobejde žádný pilot.

Skvělý nejen Vánoční dárek pro začínající piloty či letecké nadšence.

Vše v krásné luxusní dárkové krabici připravené k předání vašemu pilotu či pilotce 😉

Katalogové číslo: 978423 Kategorie: , , Štítky: , , ,

Skvělý dárek pro budoucího pilota či pilotku

Přemýšlí vaše drahá polovička, kamarád, kamarádka, tatínek, maminka, sestra, tchýně, bratr, strejda, že se chce stát pilotem? Darujte jim megabalík "PILOTNÍ PRŮKAZ"!

Vše důležité do startu pilotní kariéry v jednom a za výhodnou cenu 😉

Co obsahuje megabalík "PILOTNÍ PRŮKAZ"?

Kurz teorie pilota ONLINE

Získání pilotního průkazu začíná teoretickým výcvikem. Zastáváme názor, že i teorie se dá udělat zábavně 😉

Náš zbrusu nový online kurz teorie pilota jsme připravili společně s největšími odborníky ze světa letectví.

Zahájit výcvik pro získání pilotního průkazu je tak nyní možné kdykolik a odkudkoliv. Studovat teorii pilota lze cestou do práce, večer, ráno, jak to vyhovuje obdarovanému.

Na konci kurzu obdrží obdarovaný certifikát, který ho opravňuje k vykonání závěrečných zkoušek na Úřadu pro civilní letectví (ÚCL) nebo Letecké amatérské asociaci (LAA).

Online testy pro přípravu na zkoušky

Pro přípravu na závěrečné teoretické zkoušky na Úřadu pro civilní letectví (ÚCL) nebo Letecké amatérské asociaci (LAA) jsme připravili sadu zkouškových otázek, včetně vysvětlivek dané problematiky.

S naším přípravným kurzem obdarovaného při teoretických zkouškách na pilotní průkaz nic nezaskočí 😉

Testy pro Všeobecný průkaz radiotelefonisty + příprava na ústní část zkoušky

Další zkouška, která každého pilota čeká, je zkouška na Českém telekomunikačním úřadě (ČTÚ) pro vydání průkazu radiotelefonisty. Tento průkaz držitele opravňuje používat palubní radiostanici.

Náš unikátní kurz obdarovaného připraví nejen na písemnou část zkoušky, ale i na tu ústní.

Obávaná ústní část zkoušky na úřadě tak bude hračkou 😉

Individuální let letadlem "PILOTEM NA ZKOUŠKU" na jednom z 12 letišť po celé ČR

Protože nejlepší dárky jsou zážitky, přibalili jsme do megabalíku “PILOTNÍ PRŮKAZ” i zážitek “PILOTEM NA ZKOUŠKU”.

Individuální 20 min. let letadlem “PILOTEM NA ZKOUŠKU” s instruktorem v partnerské letecké škole na jednom z 12 letišť po celé ČR.

Obdarovaný si tak pod dohledem zkušeného instruktora vyzkouší, jaké to je být pilotem a seznámí se s prostředím letectví, letadlem, leteckým instruktorem i samotnou leteckou školou.

Spolupracujeme s 12 nejlepšími leteckými školami po celé ČR, kde může obdarovaný dále pokračovat v praktickém výcviku a létání.

Ale pozor: Létání je návykové! 😀

Celý popis zážitku pilotem na zkoušku najdete zde.

Učebnice létání

Vhodným podpůrným tištěným materiálem každého začínajícího pilota či žáka ve výcviku pro získání pilotního průkazu je kniha “Učebnice létání“.

Obsahuje mnoho užitečných informací pro praktickou část pilotního výcviku i samostatné létání.

Doporučujeme ji všem pilotní žákům.

Kožený nákoleník pro pilota

Každý pilot potřebuje kvalitní nákoleník.

Nákoleník se pilotovi hodí zejména pro zapisování poznámek, vedení navigačních záznamů, upevnění leteckých map a důležitých informací tak, aby byly v letadle vždy po ruce.

Tužku a papír v letadle nic nenahradí!

Obsah nákoleníku - důležité informace pro pilota od Aerowebu

Nákoleník bez obsahu je jako letadlo bez paliva. Proto jsem nákoleník vybavili důležitými informacemi, komunikačními frekvencemi a pilotními “taháky”, které v pravou chvíli mohou být neocenitelným pomocníkem a rádcem. Dostanete tedy od nás nákoleník rovnou vybavený a připravený k použití. 

Zápisník letů Jeppesen

Povinnou výbavou každého pilota je zápisník letů. Vybrali jsme ten nejkvalitnější kožený zápisník od společnosti Jeppesen.

Přehledné vedení letových záznamů tak bude hračkou a srdce nejednoho letového inspektora při čtení a kontrole záznamů zaplesá 🙂

Navigační počítadlo

V době chytrých telefonů, tabletů a počítačů bychom se mohli na papírové navigační počítadlo dívat s despektem. Nicméně toto navigační počítadlo se vám nepřehřeje, nevybije a ani se nezačne samo aktualizovat ve chvíli, kdy ho zrovna na palubě letadla nejvíce potřebujete 🙂

Kdo se naučí pracovat s tímto počítadlem, toho jen tak něco v letadle nezaskočí!

P.S.: Navíc je povoleno ho používat při zkouškách 😉

Navigační pravítko

Ať už jste navigátorem Liberatoru směřujícím nad Berlín nebo pilotem Cessny při letu nad Krkonoše, je dobré si udělat tzv. navigační přípravu, zakreslit si čáru kudy poletíte do mapy a napsat si k ní azimut. K tomu slouží naše pravítko s integrovaným úhloměrem. Prostě “Must have…” 🙂

Letecká mapa

Letecká mapa je užitečná. Každý pilot potřebuje mapu pro navigační let. Dozví se z ní mnoho užitečných informací. Mít mapu na palubě letadla je dokonce pilotova povinnost.

Vybrali jsme mapu od mezinárodní organizace civilního letectví – ICAO v měřítku 1:500 000.

Dopřejte vašemu pilotovi kvalitní mapu ať vždycky najde cestu na domovské letiště 😉

Tester paliva

Jedním ze základních úkonů, které by měl každý pilot před letem provést, je předletová prohlídka letadla. Pilot si zkontroluje všechny důležité součásti a systémy letadla.

Jednou z životně důležitých věcí je kontrola stavu paliva, jeho množství a zjištění případné přítomnosti nečistot či vody v palivu.

K tomu slouží náš tester paliva, o kterém jsme přesvědčeni, že by měl mít každý pilot svůj vlastní.

Klíčenka "REMOVE BEFORE FLIGHT"

Jasně, jsme my piloti tak trošku egoisti… 🙂 chceme se tím pochlubit, že jsme piloti… 🙂 ano u baru to řekneme nejpozději v druhé větě, že jsme piloti… 🙂 to je všechno pravda 🙂 no a proto to tak trošku chceme občas dát vědět a porůznu přiděláváme podobné visačky na své oblečení, brašny, klíče… Váš pilot z ní bude mít určitě radost, uvidíte 😉

Běžná cena obsahu megabalíku “PILOTNÍ PRŮKAZ” je 39 000 Kč

U nás nyní výhodně za 24 900 Kč!

Součástí toho balíčku je i zážitek "Pilotem na zkoušku"

Darujete i létání
ve skutečném letadle

Vybrali jsme to nejdůležitější, co potřebuje každý pilot

Dárek v hodnotě 39 000 Kč za skvělou cenu 24 900 Kč!

Náš megabalík “PILOTNÍ PRŮKAZ” obsahuje ty nejdůležitější pomůcky, bez kterých se žádný pilot neobejde.

Uvnitř krásné dárkové krabice na obdarovaného čeká dárkový poukaz na Online kurz teorie pro získání pilotního průkazu, přípravné testy a spousta užitečných pomůcek.

Součástí balíčku je i poukaz na skutečné létání!

Obsah dárku “PILOTNÍ PRŮKAZ” ocení každý, kdo přemýšlí o získání pilotního průkazu.

Luxusní dárkové balení, které udělá radost!

Veškerý obsah megabalíku “PILOTNÍ PRŮKAZ” vám zabalíme do krásné dárkové krabice, převážeme mašlí a připevníme visačku pro věnování.

Pro zaslání poštou či přepravní službou tuto krásnou krabici zabalíme do ještě větší, sice ošklivější, ale pevnější krabice a vysteleme výplní. Takový balík by věříme měl odolat i zacházení s kufry při letu na dovolenou 😉

Popř. vám balík rádi připravíme k osobnímu odběru na letišti Praha Letňany 😉

Jak to celé funguje?

Jednoduše! Koupíte, předáte, máte pilota... 🙂

Ne, tak úplně jednoduše to nefunguje, je potřeba pro to ještě trošku udělat 🙂 Zde je postup:

Koupíte megabalík "PILOTNÍ PRŮKAZ"

Krásné dárkové balení připravené k předání vám přijde poštou, kurýrem, či je možné ho vyzvednout osobně.

Předáte dárkové balení obdarovanému

Obdarovaný obdrží ten nejlepší základ pro zahájení studia pro získání pilotního průkazu a pro další leteckou kariéru.

Obdarovaný nás kontaktuje

Obdarovaný nás kontaktuje pro domluvení zahájení teoretického výcviku a domluvení termínu seznamovacího letu "pilotem na zkoušku".

Teoretický výcvik (v ceně)

Obdarovaný zahájí a dokončí teoretický výcvik pro získání pilotního průkazu, včetně přípravy na teoretické zkoušky na úřadě.

Praktický výcvik (není v ceně)

Obdarovaný zahájí a dokončí praktický výcvik v letecké škole kdekoliv v ČR dle svého výběru (není v ceně tohoto balíku)

Získání pilotního průkazu

Obdarovaný úspěšně absolvuje teoretické zkoušky na úřadě a praktické zkoušky s examinátorem úřadu v letadle a je mu úřadem vystaven pilotní průkaz.

FAQ

Na co se možná chcete zeptat

Co megabalík "PILOTNÍ PRŮKAZ" neobsahuje

Pro získání pilotního průkazu a licence, která opravňuje k pilotování letadel je nutné dokončit nejen teoretický, ale i praktický výcvik. Znamená to absolvovat výcvikovou osnovu v letecké škole, dle výběru daného pilota-žáka. V našem megabalíku tak najdete všechny důležité pomůcky pro pilota a povinný teoretický výcvik, který je nutným předpokladem pro zahájení praktického výcviku, ale samotné létání a praktický výcvik je nutné dokončit v některé z leteckých škol.

Náš megabalík “PILOTNÍ PRŮKAZ”, je ale nejlepším dostupným startovacím balíčkem, se kterým může pilot zahájit svou cestu za pilotním průkazem a kariérou pilota 😉

Kolik stojí pilotní průkaz a jaký pilotní průkaz vybrat?

Na získání pilotního průkazu je nejdražší praktické létání v letadle. Celková částka je individuální a odvíjí se podle toho, jak dlouho výcvik trvá. V průměru se dá říct, že pilotní průkaz na ultralehká letadla vyjde na cca 50-100 tis. Kč a na velká letadla 150 – 250 tis. Kč. Jaký typ pilotního průkazu vybrat vám pomůže náš článek o výběru pilotního průkazu.

Ať už se váš obdarovaný rozhodne jakkoliv náš megabalík “PILOTNÍ PRŮKAZ” je univerzálně vhodný pro jakýkoliv typ pilotního průkazu 😉

Skvělý dárek pro
budoucí piloty a pilotky

Darujte svým blízkým nejlepší dárek pro pilota

Cena: Original price was: 39 000 Kč.Current price is: 24 900 Kč.
Dárkové balení pilotní průkaz

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Megabalík “PILOTNÍ PRŮKAZ” – dárek pro budoucího pilota“
Máte na nás dotaz?