SLEVA 15 % na papírové produkty - Učebnici létání a Slovíčka z letecké angličtiny. POZOR!, jen do 3.7.

Speciální Partnerský Slevový program pro letecké školy

Nabídka spolupráce pro letecké školy

Nové testy pro piloty

V reakci na žádosti zájemců o průkazy PPL(A) po změně testových otázek u teoretické zkoušky na ÚCL jsme připravili tento nový portál se sadou testových otázek a odpovědí mj. pro licenci Soukromý pilot letounu PPL(A).

Tato konkrétní sada zahrnuje více než 1 000 otázek ze všech devíti předmětů dle Nařízení EU č. 1178/2011, zcela tak pokrývá všechna témata požadovaná tímto předpisem a zároveň nejlépe odpovídá novému znění otázek na ÚCL. Jde o aktuálně nejlepší způsob online přípravy na tuto zkoušku.

Kromě toho portál dále obsahuje testy pro licence ULL (nově včetně kvalifikace instruktora ULL) a průkazy radiotelefonisty OFL a VFL včetně přípravy na ústní část zkoušky.

Novinkou jsou také vysvětlivky, které k jednotlivým otázkám vytrvale doplňujeme.

Provize 25 % a sleva pro Vaše žáky

Instruktorům a leteckým školám tato nová služba přináší hned dvě výhody najednou: především jde o vůbec první aplikaci, na niž lze studenty v rámci přípravy k teoretické zkoušce v češtině bez obav odkázat.

Zároveň však znamená také ekonomický přínos pro ATO, DTO i SPV, protože za každý nákup na základě vašeho doporučení vyplácíme provizi ve výši 25 % z hodnoty celého nákupu bez DPH v rámci našeho partnerského provizního programu. Provize bude vyplácena měsíčně na základě zaslané a námi potvrzené faktury

Například v případě průkazu PPL(A) je aktuální cena roční licence 4 800 Kč vč. DPH, tedy 3 967 Kč bez DPH, a provize z každého nákupu na Vaše doporučení je tedy 992 Kč.

Navíc, při použití speciálního promo kódu určeného Vaší organizaci Vaši klienti automaticky uplatní slevu ve výši 5 % z celkové ceny objednávky.

Kde získám promo kód?​

Jste letecká škola nebo instruktor? Pokud vám od nás unikátní promo kód nepřišel emailem, ozvěte se nám prosím na adresu kurzy@aeroweb.cz a my vám promo kód rádi zašleme.

Tento kód předejte svým žákům. Vaši žáci obdrží dodatečnou speciální slevu 5% z ceny objednávky a zároveň slouží jako identifikace objednávek, ze kterých Vaší škole náleží provize 25% z hodnoty objednávky bez DPH.

Jak to funguje?

1

Informujte své žáky

Upozorněte své žáky na nový testovací portál emailem, na vašich stránkách, Facebooku či umístěním informačního letáku v příloze tohoto emailu na nástěnce v prostorách školy.
2

Doporučte kurzy

Doporučte naše testy se speciální 5% slevou pro vaše žáky. Vaši žáci, tak získají obsah našeho portálu levněji a vy obdržíte z jejich nákupu provizi 25%.
3

Předejte svým žákům speciální slevový kód

V rámci spolupráce od nás obdržíte speciální slevový kód pro vaše žáky, díky kterému společně poznáme, kdo zakoupil obsah na našem portálu na základě doporučení vaší školy.
4

Inkasujte provizi 25 %

Každý měsíc od nás inkasujte provizi 25 % z hodnoty zakoupených kurzů svých žáků bez DPH.

Proč do toho jít s námi

Co nabízíme?

Výběr prodávaných testů a kurzů

Přesvědčte se na vlastní oči

Jak vypadá obsah portálu?

Pro představu, jak vypadají a fungují testy a další obsah nového portálu, jsme připravili ukázkový test s vybranou sadou pěti otázek z každého předmětu, dostupný veřejně bez přihlašování. Testy jsou vždy rozloženy do dvou režimů: studijního, kde lze testovat své znalosti v libovolném čase a kde lze okamžitě ověřit správnost odpovědi, a zkouškového, který imituje samotnou zkoušku.

Testy pro všeobecný průkaz radiotelefonisty
Moderní e-lerningový portál

S našimi online kurzy vaše žáky na cestě do kokpitu nic nezastaví!

Testy PPL(A)

  • NOVÉ otázky pro PPL jsme sestavili na základě požadavků předpisu Part-FCL
  • momentálně nejucelenější možnost přípravy v češtině na nové testy na Úřadu pro civilní letectví
  • vhodné i pro zájemce o průkaz LAPL(A)

Testy ULL

  • oproti portálu LAA zahrnují všechny otázky, které může uchazeč dostat u zkoušky
  • NOVĚ nabízíme také otázky pro kvalifikaci instruktora ULL

Testy RTF

  • přípravné testy zahrnují autentické zkušební otázky
  • NOVĚ vysvětlivky ke všem otázkám
  • NOVĚ příprava na ústní část zkoušky - poslechy, překlady, nácvik komunikace

Studijní a zkušební režim

Testy jsou vždy rozloženy do dvou režimů: studijního, kde lze procházet otázky bez časového limitu a kde lze okamžitě ověřit správnost odpovědi, a zkouškového, který imituje samotnou zkoušku - včetně časového limitu a vyhodnocení až na závěr testu z vybraných otázek.

Vysvětlivky k testům

Z pohledu uživatele je unikátní databáze vysvětlivek k jednotlivým otázkám, které mají za cíl pomoci téma vyjasnit a pochopit, případně uživateli poradit, kam konkrétně se obrátit pro další informace. Vysvětlivky přibývají postupně a v plánu je doplnit těmito užitečnými informacemi všechny otázky napříč všemi kurzy.

Certifikát o absolvování

Po úspěšném absolvování každého kurzu uchazeč obdrží certifikát. Ten je nejen odměnou pro studenta samotného, ale může posloužit i jako indikátor poctivé přípravy pro letecké školy a instruktory, předtím, než své studenty vyšlete k reálným zkouškám.

Šiřte to do světa!

Nenechte si informaci o nových přípravných kurzech pro sebe. Šiřte svůj promo kód a vydělávejte na každé objednávce, kterou u nás vámi doporučení uchazeči provedou. Svůj promo kód jim sdělte třeba:

Pojďte do toho s námi a nabídněte nové testy svým pilotním žákům

V informačním emailu jste od nás obdrželi materiál o nabídce tohoto portálu společně s promo kódem přímo pro vaší organizaci, který je určen k vyvěšení v prostorách školy a pro další distribuci žákům prostřednictvím emailu, webových stránek vaší školy, Facebooku apod.

Pokud nemáte svůj vlastní promo kód pro svou školu nebo potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat na telefonu +420 226 292 414 nebo emailu kurzy@aeroweb.cz.

Už se moc těšíme na spolupráci!

Team Aeroweb.cz

error: Obsah je chráněn proti kopírování

Invite & Earn

X
Signup to start sharing your link
Signup

Available Coupon

X