Dárkový poukaz pro piloty

1 000 14 900 

Univerzální dárkový poukaz na kterýkoliv produkt z nabídky portálu Online kurzy pro piloty. Od 1 000 Kč do 14 900 Kč. Do 5 minut v e-mailu.

Chcete-li darovat Učebnici pilota ONLINE, vyberte prosím hodnotu poukazu 8 900 Kč.
Chcete-li darovat ONLINE kurz teorie pilota PPL/ULL, vyberte prosím hodnotu poukazu 14 900 Kč.

Katalogové číslo: - Kategorie:

Máte doma pilota nebo pilotku, ale nevíte, co vhodného jemu či jí darovat? Řešením je náš dárkový poukaz!

Lámete si hlavu, jak potěšit svou drahou polovičku, která má stále hlavu v oblacích? Investice do vzdělávání je jednou z nejlepších voleb. Jelikož ale není vždy jednoduché trefit se do vkusu či aktuálních potřeb každého pilota či pilotky, nabízíme vám zde univerzální dárkový poukaz na kterýkoliv produkt z nabídky portálu On-line testy pro piloty, ať už se jedná o e-learning, anebo třeba učebnici létání.

Dárek hotový za 5 minut!

Stačí si vybrat hodnotu poukazu (v nabídce od 1 000 Kč do 5 000 Kč) a do pěti minut ji může mít obdarovaná osoba dárkový poukaz ve svém e-mailu, a to navíc s vaším věnováním. Anebo poukaz pošlete sami sobě, vytiskněte a darujte jej fyzicky kdykoliv chcete. Je to jen na vás. 🙂

Dárkový poukaz můžete uplatnit například na tyto produkty:

Jak obdarovaný dárkový poukaz využije?

Po objednání dárkového poukazu předáte (přepošlete) tento poukaz obdarovanému. Jakmile se obdarovaný rozhodne poukaz využít, učiní tak vyplněním kódu z dárkového poukazu při objednání produktu z naší nabídky. Dárkový poukaz totiž obsahuje unikátní kód, který obdarovaný použije a hodnota poukazu mu bude z celkové ceny produktu odečtena.

Jak a kde poukaz využít se obdarovaný dozví i z informací uvedených na samotném dárkovém poukazu.

V případě jakýchkoliv nejasností se na nás neváhejte obrátit buď na online chatu, emailem či telefonicky a naši pracovníci zákaznické podpory vás použitím dárkového poukazu rádi provedou 😉

dárkový poukaz
Máte na nás dotaz?