Current Status
Nezapsáno
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed
Ptali jste se, my Vás vyslyšeli!

Nové testové otázky pro pilotní průkaz na dron

Počínaje 31. prosincem 2020 vstupuje v platnost nová evropská legislativa a s ní i nový systém pilotních licencí na drony. Nově každý, kdo má dron, který není označený jako „hračka“ nebo který je těžší než 250 g (otevřená kategorie, podkategorie A1 a A3), musí zaregistrovat sebe i svého dronního parťáka a získat pilotní průkaz na dron.

Připravili jsme pro vás v našem testovacím portálu nové otázky pro přípravu na zkoušky na Úřadě pro civilní letectví pro získání kvalifikace Pilot dronu.

Šetříme váš čas - učte se s námi chápat souvislosti

Test na základní pilotní průkaz na dron se vyplňuje online na stránkách Úřadu pro civilní letectví, nicméně je koncipován tak, že se z něj rozhodně teorii nenaučíte. Společně s našimi přáteli z Dronoškoly jsme dali dohromady tyto testové otázky, které vás bezpečně připraví na zkoušky na ÚCL.

Pokud chcete celou teorii pro pilota dronu vysvětlit v širším kontextu, neváhejte využít také komplexní přípravné kurzy Dronoškoly, kde perfektně skloubíte teorii s praxí pod vedením zkušených instruktorů. Nabídka kurzů je k dispozici zde: https://www.leteckezazitky.cz/Pilotni-prukaz-na-dron/5381/7

0
předmětů
0 %
příprava

Aktuálně nejucelenější příprava na zkoušky pro získání pilotního průkazu na dron na ÚCL

Naše nové otázky pro přípravu na zkoušku pilota dronu pokrývají všechna témata požadovaná novým nařízením Evropské komise  pro provoz bezpilotních systémů. 

Jedná se tak o momentálně nejucelenější možnost přípravy na nové testy. Žádné téma by vás u oficiálních zkoušek na ÚCL nemělo zaskočit.

To nejlepší pro přípravu na teoretické zkoušky pilota dronů na ÚCL

S našimi online kurzy vás v létání s dronem nic nezastaví!

Online kurz pilotní průkaz na dron

Moderní testovací portál pro pohodlnou komplexní efektivní přípravu

Studium

Nejprve si v klidu projdete všechny otázky z jednotlivých předmětů

Zkouška

Pak vás čeká několik testů z vybraných otázek a s časovým limitem

Certifikát

Po splnění závěrečného testu obdržíte osvědčení o absolvování
v ceně kurzu získáte roční přístup k materiálům
Pilot dronu

Pár informací o průkazu Pilot dronu

Průkaz Pilota dronu slouží každému, kdo chce létat s dronem, který je těžší než 250 g, není označený jako “hračka” nebo nese kameru či mikrofon.

pilot dronu

Průběh zkoušky Pilota dronu

Teoretická zkouška pro získání průkazu Pilot dronu se skládá online na webových stránkách  Úřadu pro civilní letectví na Praze 6. Přihlašování na zkoušku a její skládání probíhá elektronickou formou skrze web ÚCL.

Zkouška se skládá z online testu , na který vás nejlépe připraví tato aplikace.

Po úspěšném složení teoretické zkoušky obdržíte váš pilotní průkaz na dron, což je nutným požadavkem pro létání s dronem od ledna 2021.

Získejte roční přístup do moderního testovacího portálu a připravte se skvěle na zkoušku pilota dronu

Objednat kurz

O autorech

Tým lektorů a redaktorů serveru Aeroweb.cz.
4.7 Hodnocení 9

Hodnocení

✅ ověřený absolvent tohoto kurzu
✅ ověřený absolvent tohoto kurzu

Vybral jsem si tento kurz z toho důvodu, že jsem se nedokázal zorientovat v dané problematice legislativy používání dronů. V tomto ohledu mi kurz prostřednictvím testů vyjasnil obzory. Nicméně bych očekával nějakou ucelenější propedeutiku alespoň ve formě on-line učebnice. Za kurz díky!

✅ ověřený absolvent tohoto kurzu

Naprostá spokojenost, rychlá příprava na zkoušku, bez problémů zvládnuto. Skvělá komunikace, díky:-)
Pavel Jeřábek

✅ ověřený absolvent tohoto kurzu

Testovací otázky ušetří mnoho času a pilot se seznámí se vším potřebným. Neumím si představit učit se na zkoušky jinak než se nejdříve takto otestovat. Perfektní co nabízí v tomto směru Aeroweb.cz.

✅ ověřený absolvent tohoto kurzu

Skutečně ušetří čas, během hodiny dvou se účastník připraví na test.

Bohužel mi kurz přijde informačně slabý a za tuto cenu bych očekával i více souvislostí a hlubší vstup do problematiky, jak z hlediska legislativy tak i obecně technické osvěty a nějakého.

Za cenu 1450 Kč jsou přípravné materiály dle mého názoru neadekvátní a pohodlně se nechají nastudovat ze zdrojů EASA a ÚCL zdarma s odhadovanou časovou investicí do 5 hodin, kdy člověk získá i ty souvislosti a větší rozhled.

Bohužel za mě 3/5 . Test UCL teprve budu absolvovat, nevím jak moc využiji znalosti zde nabyté.

✅ ověřený absolvent tohoto kurzu

Na základě tohoto kurzu jsem během jednoho odpoledne zkouškou ukončil test na úřadu, potvrzení jsem obdržel za řešení 100%!

✅ ověřený absolvent tohoto kurzu

Super, dobře investované prostředky do dobré věci. Konečně mohu legálně vzlétnout !
Jiří Poledník

✅ ověřený absolvent tohoto kurzu

Za hodinu jsem byl připraven na test

✅ ověřený absolvent tohoto kurzu

Ušetřil mi spoustu času a hledání v nepřehledném množství materiálů, které byly pro vykonání zkoušky najít a přečíst. Jiří Kubát