spolupráce

Provizní program pro letové instruktory

Dopřejte svým žákům kvalitní přípravu a účtujte provizi 25 % z ceny kurzu

Nové testy pro piloty

V reakci na žádosti zájemců o průkazy PPL(A) po změně testových otázek u teoretické zkoušky na ÚCL jsme připravili tento nový portál se sadou testových otázek a odpovědí mj. pro pilotní průkaz Soukromý pilot letounu PPL(A).

Tato konkrétní sada zahrnuje více než 1 000 otázek ze všech devíti předmětů dle Nařízení EU č. 1178/2011, zcela tak pokrývá všechna témata požadovaná tímto předpisem a zároveň nejlépe odpovídá novému znění otázek na ÚCL. Jde o aktuálně nejlepší způsob online přípravy na tuto zkoušku.

Kromě toho portál dále obsahuje testy pro licence ULL (nově včetně kvalifikace instruktora ULL) a průkazy radiotelefonisty OFL a VFL včetně přípravy na ústní část zkoušky.

Novinkou jsou také vysvětlení, která jsme k jednotlivým otázkám doplnili.

Kde získám slevový kód pro své žáky?​

Zašlete nám prosím email na adresu níže a my vám váš unikátní kód rádi zašleme. Do předmětu e-mailu prosím uveďte INSTRUKTOR

Tento kód předejte svým žákům. Vaši žáci obdrží dodatečnou speciální slevu 5 % z ceny objednávky a zároveň slouží jako identifikace objednávek, ze kterých Vám náleží provize 25 % z hodnoty objednávky bez DPH.

Provize 25 % a sleva pro Vaše žáky

Instruktorům tato nová služba přináší hned dvě výhody najednou: především jde o vůbec první aplikaci, na niž lze studenty v rámci přípravy k teoretické zkoušce v češtině bez obav odkázat.

Zároveň však znamená také ekonomický přínos pro ATO, DTO i SPV, protože za každý nákup na základě vašeho doporučení vyplácíme provizi ve výši 25 % z hodnoty celého nákupu bez DPH v rámci našeho partnerského provizního programu. Provize bude vyplácena měsíčně na základě zaslané a námi potvrzené faktury.

Například v případě průkazu PPL(A) je aktuální cena roční licence 4 800 Kč vč. DPH, tedy 3 967 Kč bez DPH, a provize z každého nákupu na Vaše doporučení je tedy 992 Kč.

Navíc, při použití speciálního promo kódu určeného jen Vám získají Vaši žáci automaticky slevu ve výši 5 % z celkové ceny objednávky.

infografika_FI
infografika_FI_vertical

Jak to funguje?

1

Informujte své žáky

Upozorněte své žáky na nový testovací portál emailem, na vašich stránkách, Facebooku či umístěním informačního letáku v příloze tohoto emailu na nástěnce v prostorách školy.
2

Doporučte kurzy

Doporučte naše testy se speciální 5% slevou pro vaše žáky. Vaši žáci, tak získají obsah našeho portálu levněji a vy obdržíte z jejich nákupu provizi 25%.
3

Dejte svým žákům slevový kód

V rámci spolupráce od nás obdržíte speciální slevový kód pro vaše žáky, díky kterému společně poznáme, kdo zakoupil obsah na našem portálu na základě doporučení vaší školy.
4

Inkasujte provizi 25 %

Každý měsíc od nás inkasujte provizi 25 % z hodnoty zakoupených kurzů svých žáků bez DPH.

Proč do toho jít s námi

Vybrané ukázky našich kurzů

Test_PPL_500

Testy pro zkoušku Soukromý pilot letounu PPL(A)

4800
 • Vaše provize 25 %
 • 992 Kč
Test_ULL_500

Testy pro zkoušku Pilot ultralehkých letounů ULL

2800
 • Vaše provize 25 %
 • 579 Kč
Test_VFL_ustni_500

Testy pro Všeobecný průkaz radiotelefonisty (VFL) + interaktivní příprava na ústní část zkoušky

3900
 • Vaše provize 25 %
 • 806 Kč
Testy pro všeobecný průkaz radiotelefonisty
Moderní e-lerningový portál

S našimi online kurzy vaše žáky na cestě do kokpitu nic nezastaví!

Testy PPL(A)

 • NOVÉ otázky pro PPL jsme sestavili na základě požadavků předpisu Part-FCL
 • momentálně nejucelenější možnost přípravy v češtině na nové testy na Úřadu pro civilní letectví
 • vhodné i pro zájemce o průkaz LAPL(A)

Testy ULL

 • oproti portálu LAA zahrnují všechny otázky, které může uchazeč dostat u zkoušky
 • NOVĚ nabízíme také otázky pro kvalifikaci instruktora ULL

Testy RTF

 • přípravné testy zahrnují autentické zkušební otázky
 • NOVĚ vysvětlivky ke všem otázkám
 • NOVĚ příprava na ústní část zkoušky - poslechy, překlady, nácvik komunikace

Studijní a zkušební režim

Testy jsou vždy rozloženy do dvou režimů: studijního, kde lze procházet otázky bez časového limitu a kde lze okamžitě ověřit správnost odpovědi, a zkouškového, který imituje samotnou zkoušku - včetně časového limitu a vyhodnocení až na závěr testu z vybraných otázek.

Vysvětlení k testům

Z pohledu uživatele je unikátní databáze vysvětlení k jednotlivým otázkám, které mají za cíl pomoci téma vyjasnit a pochopit, případně uživateli poradit, kam konkrétně se obrátit pro další informace. Vysvětlivky přibývají postupně a v plánu je doplnit těmito užitečnými informacemi všechny otázky napříč všemi kurzy.

Certifikát o absolvování

Po úspěšném absolvování každého kurzu uchazeč obdrží certifikát. Ten je nejen odměnou pro studenta samotného, ale může posloužit i jako indikátor poctivé přípravy pro letecké školy a instruktory, předtím, než své studenty vyšlete k reálným zkouškám.

Šiřte to do světa!

Nenechte si informaci o nových přípravných kurzech pro sebe. Šiřte svůj promo kód a vydělávejte na každé objednávce, kterou u nás vámi doporučení uchazeči provedou. Svůj promo kód jim sdělte třeba:

Pojďte do toho s námi a nabídněte nové testy svým pilotním žákům

Pokud ještě nemáte svůj vlastní promo kód nebo potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat na telefonu +420 226 292 414 nebo emailu kurzy@aeroweb.cz.

Už se moc těšíme na spolupráci!

Team Aeroweb.cz

Kde získám slevový kód pro své žáky?​

Zašlete nám prosím email na adresu níže a my vám váš unikátní kód rádi zašleme. Do předmětu e-mailu prosím uveďte INSTRUKTOR

Tento kód předejte svým žákům. Vaši žáci obdrží dodatečnou speciální slevu 5 % z ceny objednávky a zároveň slouží jako identifikace objednávek, ze kterých Vám náleží provize 25 % z hodnoty objednávky bez DPH.

error: Obsah je chráněn proti kopírování

Invite & Earn

X
Signup to start sharing your link
Signup

Available Coupon

X