Zkušební test

Pojďte si vyzkoušet, co tu pro vám máme!

Vítejte ve Zkušebním testu! Jsme rádi, že vás tu vidíme. Chceme vám zde totiž ukázat nejen to, jak náš testovací portál vypadá, ale také jak funguje. Je tedy určen jak vám, kteří se k objednávce prvního kurzu teprve chystáte, tak vám, kdo jste již kurz zakoupili a chcete se lépe seznámit s tím, jak systém používat pro co nejlepší přípravu.

Efektivní příprava pomoci režimů STUDIUM a ZKOUŠKA

Studium

Nejprve si v klidu projdete všechny otázky z jednotlivých předmětů

Zkouška

Pak vás čeká několik testů z vybraných otázek a s časovým limitem

Certifikát

Po splnění závěrečného testu obdržíte osvědčení o absolvování
v ceně kurzu získáte roční přístup k materiálům

Základem každého testu na našem portále jsou dvě lekce – dva režimy zvané STUDIUM a ZKOUŠKA.

V některých kurzech najdete ještě další lekce. Například v kurzech pro získání průkazu radiotelefonisty najdete i interaktivní část věnovanou přípravě na ústní zkoušku. Ta vás provede jednotlivými body, které vás mohou u zkoušky potkat – poslechy, překlady, nácvik komunikace atp. Ochutnávku z toho jsem rovněž začlenili do tohoto Zkušebního testu.

Podstatnou částí, kterou postupně do testů zapracováváme, jsou vysvětlivky k jednotlivým otázkám, které mají za cíl pomoci téma vyjasnit a pochopit, případně uživateli poradit, kam konkrétně se obrátit pro další informace. Vysvětlivky přibývají postupně a v plánu je doplnit těmito užitečnými informacemi všechny otázky napříč všemi kurzy.

About the Instructors

Kurz vytvořil team lektorů a redaktorů serveru Aeroweb.cz.
5 Hodnocení 1

Hodnocení

autor: Jan Spendlik 31. 12. 2020

Je to obré že se to dá dělat z domu